Реклама

 

Неда НЕЖДАНА: «Пишу про те, що болить і хвилює»

 

 

 

 

 

Читайте про численні мистецькі події кінця року
у Центрі Курбаса в газеті "День": семінари, мистецькі колажі, майстер-класи, вистави, фільми, фестивалі і новий сайт!

 

 
Журнал "Країна" №402 за 19 грудня 2017р. Журналіст Ганна Щокань відвідала вистави на фестивалі "Пасіка гуде!" в НЦТМ ім. Леся Курбаса

 

Кризу найперше відчуваємо в тілі. І лише потім усвідомлюємо
15 років при Києво-Могилянській академії діяв театральний центр "Пасіка". Наприкінці минулого сезону об'єднував дев'ять труп. Керівництво академії відмовилося прод?...

 

 

канал

 

Василий Неволов
19 листопад о 17:48

Василий Неволов
19 листопад о 17:48
Друзі! Не пропустіть унікальну можливість переглянути чудовий театральний проект Театрального Центру "ПАСІКА" і Театру "МІСТ" на сцені "Зоряного залу" Київського планетарію 28 листопада 2017 року о 20 год. виставу "В САДУ СВІТЛА" у постановці Юлії Гасиліної на сковородинській акції "ВІДКРИЙ СЕБЕ" в рамках "Шинкаруківських читань". Це надзвичайно цікаво... такий напружений півторагодинний яскравий глибокий театральний диспут за творами Григорія Сковороди... Чекаємо на Вас!
А що ж таке - ЛЮДСЬКЕ ЩАСТЯ? Секрет щастя, за Сковородою, в найпростішій істині. Це не була оригінальна вигадка або одкровення, нікому не відоме досі. Все це давно вже сказали древні філософи. Про це свідчила Біблія. Просто люди не хотіли цього помічати.
"Ти хочеш бути щасливим? Не шукай щастя за морем, не проси його в людини, не подорожуй планетами, не змагайся палацами, не повзай земною кулею, не блукай Єрусалимом ... За золото можеш придбати село, це справа важка і обхідна, а щастя, як річ необхідна з необхідного, завжди і всюди дається даром.
Повітря і сонце завжди з тобою, завжди і безкоштовно, а все, що біжить від тебе геть, знай, – це чуже, і не вважай його своїм, все те дивне і не треба. Навіщо воно тобі? Ось чому воно і важке. Ніколи б воно не пішло від тебе, якби було необхідно".
Тобто секрет щастя в тобі самому, в твоєму серці, повному любові! Завітайте!

 
 
Сюжет на Першому каналі про виставу "Ігри вовків бальзаківського віку" за п'єсою "Оноре, а де Бальзак" Олега Миколайчука і Неди Нежданої в постановці Олександра Мірошниченка. Центр Курбаса і театр МІСТ.
 

канал

 

канал

 
 
 
Неда Неждана
17 хвилин правди.Про кастінг,сімейне щастя і кохання. Телеканал ТВА.

 
 
Вітаємо Неду Неждану з блискучим захистом дисертації "Структуротвірна роль міфу в сучасній українській драмі" в університеті ім. Тараса Шевченка . Тепер у нас є кандидат філологічних наук і головний фахівець з сучасної української драми!!!!.)
 

 
Кожна вистава це як створення нової сім'ї і всі учасники цього весілля надовго залишаються в пам'яті. Віднедавна ми породичалися з найкрутішим, загадковим, чуттєвим та витонченим японським автором Акутагавою Рюноске. В рамках київського фестивалю театрів-студій "Срібне джерело" студійці МІСТу показали притчу Акутагави "Три скарби". Наступна вистава відбудеться 21 квітня на святкуванні року Японії в Україні, який організовує центр творчості "Шевченківець"
ФОТОЗВІТ
 
 
"Слово о збуренії пекла".

Дякуємо Андрію Приходьку за ідею, дякуємо Володимиру Шелухіну за глибокий аналіз та оригінальні враження, дякуємо Марку Стеху за чудову передачу "Очима культури" та велику честь бути її героями...В телепередачі «Очима культури» № 81 знову тема нашої культури епохи бароко (ХVII-XVIII ст.): цим разом мова йде про майже невідому більшості українців традицію українського барокового театру, який сьогодні помалу відроджують (на жаль, лише деякі) театри, режисери й актори в Україні. Із відеозаписами сучасних вистав барокової драми допомогли мені друзі Oleh Stefan, Юлія Гасиліна, андрій приходько; a музику Львівських Менестрелів люб’язно передала Lena Dadukevich.)
 
  
 

22 січня 2017року 
в Києво-Могилянському театральному центрі "Пасіка" відбулася традиційна Розколяда, 
ФОТОЗВІТ

Зібралися:"Хорея козацька","Варйон","Бурса фольклору", Сусанна Карпенко та "Райгородок", Святослав Силенко, хор "Гомін", Василь Лютий, Тетяна Лобода та Олена Левенко,"ЧЕсний театр", театр МІСТ, 
Вертеп Київського молодіжного православного братства св. князів страстотерпців Бориса і Гліба.

 

 


0
7/01/2017

Подробнее...
 
 
 
В останній день року ми підводимо підсумки нашого невеличкого конкурсу на кращого актора, кращу актрису та "Відкриття сезону" в театрі МІСТ. Отже, в 2016 році кращою актрисою була визнана Людмила Травєннікова, кращим актором - Дмитро Левенко. Друге місце та номінацію "Приз глядацьких симпатій" отримує Галина Пекна! А відкриттям сезону майже одноголосно вибрали Євгена Сніжко та Марію Коваленко! Ми щиро вітаємо наших лауреатів і бажаємо нових звершень в новому році!!!

 ph2.jpg

 
 
 
 
 
 
 
До 75-річчя Трагічних подій Холокосту
ХІХ Міжнародний фестиваль 
"Мандруючі зірки"
в приміщенні Культурного центру "Ліра"
11 вересня успішно пройшов показ вистави
 за п'єсою Неди Нежданої 
      pr0916.jpg 
Читайте відгуки в газеті: culurat.gif 
 
 
 
 ВІДЕО ВИСТАВИ
 
 
 
Ю. Гасиліна про виставу
"В саду світла"

 

ulia.jpg

  

 

  Юлія Гасиліна про вистави театру МІСТ в  щотижневій прог-рамі Оксани Кири-ченко «Фоліант» Київської державної телерадіокомпанії (72,08 FM). Транслює студія «Майдан»

 

 
pressa.png
 

 

skovoroda_aflite.jpg

Києво-Могилянський театральний центр "Пасіка"та театр МІСТ презентували прем'єру вистави за творами Григорія Сковороди "В саду світла". Сам Григорій Сковорода, який постійно живе неподалік на Контрактовій площі,  радів новим співрозмовникам про істінноє щастіє в міре...

 
   
zbur_afish_lite.jpg
  Осмислюючи тему "Музеї та культурні ландшафти" та з нагоди Міжнародного Дня музеїв, відбулася вистава-містерія "Слово о збуренні пекла" яка представила тонкі грані Культурного ландшафту України-Руси як частини Європи в епоху бароко. Це проект "Українська барокова драма" Києво-Могилянського театрального центру "Пасіка" та театру "МІСТ".Постановка Юлії Гасиліної
ФОТОЗВІТ
 

facebook group       google

 

 

Юлія Гасиліна
Художній керівник, режисер,актриса,  театрознавець

 
Активное изображение
 

Закінчила Київський університет
театру, кіно і телебачення ім.І.Карпенка-Карого
(театрознавство).Студіювала режисуру в МАРА
(Пересувна Академія Мистецтв) –
mime-факультет Нідерландського театрального інституту (Амстердам).
Працювала як актриса у театрі пантоміми та пластичної ексцентрики «Жарт». У складі театру брала участь в естрадних та телепрограмах,концертах, ревю,спільних проектах з різними театрами Києва та окремими виконавцями.
З виставами театру «Жарт»гастролювала в Україні та за кордоном(Росія,Білорусія, Польща, Франція, Німеччина, Бельгія, Нідерланди, Велика Британія).Брала участь у спільному міжнародному проекті (Україна-Нідерланди)– вистава «The girls that break down» (режисер К. Холла, Нідерланди,1998). Під час роботи в театрі «Жарт» брала участь в організації практичних семінарів з розвитку пантоміми та пластичного театру в Україні та майстер-класів видатних діячів mime-театру(Іде ван Хайніген,Каріна Холла,Олена Маркова).Співзасновник Мім–Центру України.
Працювала як килимний клоун у програмах Національного Цирку України (1999-2001),цирках України (2001-2002)та Великому Цирку на Фонтанці(Санкт-Петербург, 2003-2004).
Співзасновник та режисер Буковинського Відкритого театру (засн. 2001, Чернівці). У постановках театру переважає сучасна драматургія, зокрема: Р.Феденьов «Жіночі ігри»,Н.Неждана «Мільйон парашутиків» тощо; Працювала як постановник пластики у Буковинському музично-драматичному театрі ім.О.Кобилянської(2005). Викладала пластичне мистецтво та пантоміму в театральних школах Києва.червень2006
р. – вистава за п’єсою Н.Нежданої
«Зоряна мандрівка» та «Маленький цирк великих сподівань»
за за п’єсою Х.Левіна –разом  з О.Мірошниченком. 
жовтень 2006р. - вистава за п’єсою за п’єсою Н.Нежданої  
«Одинадцята заповідь або ніч блазнів».Лютий 2007р. - вистава за п’єсами Ж. Вормс «Бістро «Солей».
Червень 2007р
. - вистава за п’єсою Н.Нежданої 
«Неймовірні пригоди дерев’яного хлопчика» - разом з О.Мірошниченком.  Червень 2008р. - вистави за п’єсами Є.Шварца
«Снігова королева»
та
«Червона Шапочка»
- разом з О.МірошниченкомБерезень 2009р
. -
"Він подзвонить ще..."
  -вистава за п’єсою
Г.Баріллі«Медовий місяць».

Червень 2009р. - "Івонна - принцеса Бургундська" за п'єсою В.Гомбровича.

Червень 2009р - вистави-казки: за п’єсою Н.Нежданої  «Зоряна мандрівка»
та
"Дюймовочка" за п'єсою Л.Волошин разом з О.Мірошниченком.Червень 2010р -вистави-казки: за п’єсою М.Кропивницького«За щучим велінням»
та
"Маленький принц" за п'єсою Н.Нежданої разом з О.Мірошниченком.
Червень 2011р - вистава-казка: за п’єсою Н.Симчич
«Свято зірки або бажання здійснись» разом з О.Мірошниченком.
Червень 2012р - вистава за п’єсою Л. Тіка
«Кіт у чоботях» разом з О.Мірошниченком.квітень 2013
 
хореограф у перформансі Юлії Лазаревської "Шаради Померанцева"
Червень 2013р -
вистава-казка: за п’єсою О.Бадуліна та О.Чуйка
«Пригоди Чіполіно» разом з О.Мірошниченком.
вересень 2013
Неда Неждана"Мільйон парашутиків"
моновистава Г.Пекної

жовтень 2013
Проект Києво-Могилянського театрального центру "Пасіка" "Українська барокова драма"  Анонімний автор ХVІІст."Слово о збуренії пекла"


У складі театру «Жарт» лауреат численних  конкурсів та фестивалів:  
І премія конкурсу «Море сміху» ім. А.Райкіна (1993, Рига),  Міжнародного фестивалю
вуличних  театрів (Нідерланди,  1993),фестивалю театрів-студій (Київ, 1995)  фестивалю
жінок-клоунес «Баби-дури» (1995, Санкт-Петербург),  І премії театральногофестивалю
«Bruhaha»(Велика Британія,1995),  «Планета клоунів»  (Рига, 1998).   Вистава
«Мільйон парашутиків» за п’єсою Н. Нежданої  Буковинського Відкритого театру була 
названа кращою гастрольною виставою театрального сезону 2004-2005р. у м. Києві. 
Володар Президентськогогранту для молодих митців України  2006 року - вистава
за п’єсою  О. Миколайчука «Ассо та Піаф» в театрі «Сузір’я».

 


 


Дизайн «del Bosco Folto»
Все права защищены! Копирование, без разрешения владельца, ЗАПРЕЩЕНО!
Украинский образовательный портал. Каталог репетиторов, тренеров, школ, курсов, клубов, учебных центров, а также игры, форумы, доска объявлений и другое. українська книгарня Смолоскип Лучшие Заведения Театральная афиша Киева Молодіжний політологічний журнал МОЛОДА НАЦІЯ Era.com.ua Объявления, каталог компаний Today.kiev.ua — заведения и афиша города Киева! [md-eksperiment.org] Культурний портал
експерімент [radio md-eksperiment.org] Культурний портал
експерімент фЧ¦Ф
Украина онлайн українське незалежне видавництво СМОЛОСКИП